| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara intrega comunitate TPU!
Am si eu o intrebare, cum as putea sa vad cine mi a votat raspunsurile nefolositoare, folositoare, amuzante, inteligente si stupide si care a fost exact acel raspuns dat de mine.
Am vazut ceva in josul profilului meu, nr de rasp si voturile, dar m ar interesa ceva mai detaliat, daca se poate.
Multumesc, funda clar!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

În mod normal nu poţi.
Doar pur întâmplător, intrând pe profilurile celorlalţi utilizatori şi răsfoind voturile date de ei în ultimile 60 de zile.

Și nu, nu există o astfel de opţiune/funcţie. Tot ce poţi să faci, e să iei toate răspunsurile la rând, intrând la "Răspunsurile mele".
http://i.imgur.com/HDKEi.jpg
Succes.

1 răspuns:
| blueangel99 a răspuns:

Nu poţi decât dacă există un user pe care îl bănuieşti, să dai la profilul lui, la "Voturi date de... în ultimele 60 de zile"

Numai bine!