| Fernandoo a întrebat:

Buna seara, sunt nou aicea pe TPU si cand mi-o pun cu parola nu se salveaza. Ce trebuie sa fac sa mi-o pun bine?

3 răspunsuri:
| iKronstadt a răspuns:

Trebuie să ți-o pui simplu, cu cine apuci. Ai grijă să folosești prezervativ! big grin

| raducebotari a răspuns:

Parola se salveaza pe 7 zile daca bifezi casuta ceia care sta pe acolo.

| EJxJtK a răspuns:

Cand te loghezi iti scrii e-mailul si parola, iar langa in dreapta putin mai jos este o casuta ca sa salvezi parola pe 7 zile.O bifezi si ramai logat timp de 7 zile.Succes!