| anonim_4396 a întrebat:

TPU, care poate fi problema ca nu mi se salveaza totate parolele care imi trebuie?
Am mai dat o intrebare de genul acesta si am dat exemplu „TPU" si am primit raspunsul ca Opera nu salveaza parola de la TPU dar am incercat si pe Chrome, si tot nu slaveaza, HELP!
Funda!
P.S: va rog raspunsuri care sa ma ajute!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Uneele site-uri așa îs conecpute ca să nu te lase să faci lucrul acesta, din motive de securitate pentru tine, că așa cum poate știi sunt programe care le port sustrage neautorizat din calculatorul tău și de asta unele site-uri au opțiunea asta dezactivată. Succes