| dennis17 a întrebat:

Buna seara TPU.
De ce atunci cand dau pe vizualizare profil am tot 17 raspunsuri?
Iar eu am raspuns la vreo inca 10?
Mai trebuie sa astept pana cand imi arata?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Actualizările de acest gen se fac o dată pe zi, la 6 dimineaţa.
Deci mâine se vor afişa noile date pe profilul tău.
Ai puţină răbdare! Succes.

| blueangel99 a răspuns:

Trebuie să aştepţi. Pagina se actualizează în fiecare zi la 6 a.m.
Nu-ţi face griji, că nu îţi ia nimeni răspunsurile.
Pa, pa!

| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie sa mai astepti pana maine.Numarul total de puncte, locul ocupat in clasament si numarul total de raspunsuri, tot maine dimineata il vei putea vedea actualizat.

| IngerAlb a răspuns:

Trebuie sa astepti.Si la mine e la fel.A doua zi iti vor aparea toate.Nu esti numai tu pe TPU, ci o comunitate intreaga.