| nooooc a întrebat:

De ce oricate raspunsuri as da, la vizualizare profil imi arata tot 25 desi eu am vreo 40?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că actualizările de acest gen se fac o dată la 24 de ore, la 6 dimineața.
Până mâine îți vor apărea toate răspunsurile pe profil, nu te îngrijora.

| Karinakari99 a răspuns:

Pentru că durează până se actualizează datele. Mâine îţi va apărea, nu-ţi face griji.

| IMC90 a răspuns:

Fiindca se actualizeaza o data pe zi happy

| Senorita2000 a răspuns:

Pai dupa un timp o sa-ti apara. Uite, si eu am raspuns azi la vreo 5 intrwebari dar nu mi-a aparut la profil.Peste un timp o sa-ti apara.

| ?ndrei a răspuns:

Asteapta pana in ziua urmatoare.Are cateva probleme site-ul, nu stiu daca asa e la toata lumea dar utilizand Opera si Interenet prin Romtelecom obtin probleme aproximativ de fiecare data.TPU ar trebui sa ma placateasca ca nu ajung cu nervii la pamant datorita acestui fapt(glumesc stati calmi) laughing

| AmeMiss a răspuns:

Maine o sa-ti apara big grin