| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca intrebarea a fost pusa de 1000 de ori. dar:d
Cum se sterge o intrebare / cont pe TPU?
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dacă ai pus tu întrebarea ai 3 posibilităţi: 1. Dacă întrebarea mai are opţiunea Editează o poţi şterge ori modifica de acolo. 2.O poţi raporta ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, dacă se încadrează în vreuna din aceste categorii, altfel întrebarea va fi repostată şi trebuie sa ai cel putin 10.000 de puncte pentru a fi luată în considerare raportarea. 3.Scrii un mesaj din CONTACT, dai link-ul întrebării şi o rogi pe Stela să o şteargă. Ultimele două posibilităţi sunt valabile şi dacă vrei să ştergi o întrebare pusă de alt utilizator. Trebuie să ştii ca în ultimele două cazuri va trece un timp până se va şterge.
Contul îl poate şterge doar administratorul, scrie un mesaj din CONTACT şi o rogi pe Stela să îl şteargă. Numai bine!

2 răspunsuri:
| dajhnsfaouafs a răspuns:

Dai la contact, scrii numele, emailu scrii linkul intrebarii la mesaj si administratoru in max 5 min tio va sterge imi dai funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se poate sterge! Dai funda si ceilalti isi dau seama ca ai gasit raspunsul,astfel, nimeni nu mai raspunde. Daca ai fi cautat aceasta intrebare, ai fi vazut si raspunsulwinking