| Lo456La a întrebat:

Sunt noua in TPU si am dat cateva raspunsuri dar cand ma duc la profilul meu nu-mi apare ca am dat acele raspunsuri! Cand le-am trimis am dat pe "Raspunde", apoi la "Publica"! Nu stiu ce se intampla! Oare e devina calculatorul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa-ti apara, cel mai tarziu, maine dimineata, dupa actualizarea generala a site-ului, se poate si mai repede, asa ca ai putina rabdare. Numai bine!

5 răspunsuri:
| Shenn a răspuns:

Trebuie aprobate mai intai de moderatori sau vreun filter, apar dupa cateva minute de obicei...

| FesCuDungi a răspuns:

Este de vina robotelul care datorita numarului mare de raspunsuri date si de alti utilizatori, proceseaza mai greu! nu iti fa griji ca in curand se vor vedea si cate raspunsuri ai dat samd!

| Ana10000100 a răspuns:

Buna! Si mie mi s-a intamplat asa!
Raspunsurile trebuie aprobate.

| IAmSoDifferent a răspuns:

Dai si tu la vizualizare profil si scrie raspunsuri si iti scrie cate ai dat big grin

| lSchizo a răspuns:

Probabil sunt in curs de aprobare...straight face