| Anestezia a întrebat:

Bună TPU ! Ați observat că pe site , a apă rut mai nou chestia cu TRIMITE O FELICITARE . Asta mă enervează e mai jos in site acolo! Cu m scap de ea ? Nu avem nici un fel de x ?

Fundă !

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

S-a rezolvat!
Cine vrea să scape de reclame întraţi aici şi citiţi toate comentariile, până la ultimul: http://www.TPU.ro/......-apar-15/.

"Devirusare" plăcută!
Şi apropo de felicitări, Sărbători Fericite Tuturor!

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Cum scap de ea?"
Asta aș vrea să știu și eu...

Dar, din păcate, "reclama" este implementată în structura site-ului, așa că suntem nevoiți s-o suportăm. Asta până vine cineva cu cap și ne scapă de ea sau o face mică și mai puțin enervantă, punând-o undeva într-un colț.

... până acum e anti-reclamă, nu reclamă!

| Diabolique a răspuns:

Și eu mă chinui să scap de ea, dar presupun că pur și simplu nu e posibil. E o reclamă foarte deranjantă la ochi și inutilă! Sper ca adminii să vadă întrebarea ta și să ia măsuri...
Numai bine!

| Diabolique a răspuns:

Am găsit rezolvarea!
Ai nevoie de browser-ul „Google Chrome" și de „AdBlock". Odată cu instalarea lor, vei observa că nu scapi de reclama felicitărilor din prima. Trebuie să apeși click dreapta chiar pe ea, după care apeși opțiunea „AdBlock" --> „Blochează acest anunț" și voilà!
Succes și numai bine!

| Dumnezău a răspuns:

TPU sunt retardati, pentru ca promoveaza un personaj numit Pid'jin. Daca il chema Pijdin, mai ziceam si eu. smug

| aliceinchains a răspuns:

Nu, nu poți scăpa de ea, că nu o poți închide.
Știu, și pe mine mă enervează chestia asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate scapa de ea din cate observ. Totusi, ai addblock activat? Posibil sa ajute.
Sau incearca sa trimiti o felicitare, poate dispare.

| cosminpanait6 a răspuns:

Nu e posibil. si pe mine ma calca pe nervi!

| rokssy a răspuns:

Si pe mine