| anonim_4396 a întrebat:

Hey,nu stiu cum dar mi-a aparut un virus pe facebook, atunci cand scriu ceva se tot trimite un site si e un virus..cum scap de el? DAU FUNDA!sad

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai iti spun eu cum ai facut! Ai dat click pe un videoclip care de fapt nu era un video si ti s-a instalat o expansiune in browser.
Cum scapi de extensia care posteaza linkuri pe wall-urile prietenilor de pe FaceBooK? Dezinstaleaza extensia numita "YouTube Premium"
In Google Chrome: intra la Tools > Extensions si acolo ai sa gasesti un buton remove in dreptul "You Tube Premium"
In Mozilla Firefox: intra la Tools(Unelte) > Addons(Suplimente) > Extensions(Extensii) si dai remove(Elimina) la addonul "youtube premium"
Da un restart la browser si intra pe Facebook.

Succes!