| nikycherry a întrebat:

Am o intrebare: De ce trebuie sa aleg un castigator pentru intrebarea pusa de mine? big grin

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
atunci cand ceri un sfat pe site si cineva te ajuta cu adevarat, e bine sa ii multumesti oferindu-i drept rasplata acea fundita, e ca si cum ti-ai arata respectul pentru efortul depus si tipul alocat pentru a te ajuta.
O seara bunahappy

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu trebuie. Alegi doar dacă vrei.

| zurick a răspuns:

Asa ii arati userului aprecierea ta.

| valentingb a răspuns:

Chiar nu trebuie. Alegi un raspuns castigator, daca este cel dorit de tine.
Daca in schimb e folositor, dar nu exact ce aveai nevoie, il poti vota ca folositor, daca e nefolositor, spam, abuz, amuzant, etc, il votezi ca atare. Daca vrei, nu e obligatoriu.
Cat despre cei care cersesc funde, acestia incalca regulamentul. TPU e bazat pe principii morale, cersitul nu se incadreaza in acele principii.

| MoglanEliza26 a răspuns:

Buna! Nu este obligatoriu. Totusi," Funda " este un fel de " Multumesc ". Funda o poti da celui mai rapid si folositor raspuns.

| sorinaioana2001 a răspuns:

Nu trebuie neapărat. Doar dacă răspunsul ți se pare bun. Este ca un fel de,, Mulțumesc,,