| YoDeea14 a întrebat:

Cum caut o intrebare pe TPU?
In ce conditii raportarile pot duce la respingerea unei postari?
De ce sa aleg un raspuns castigator pentru intrebarea pusa de mine?
La ce foloseste functia "Urmareste Intrebarea!"?
Regulament complet

Răspuns Câştigător
| sabin89 a răspuns:

Chestia cu raspunsul castigator este destul de evidenta. Tu ai pus o intrebare si din toate raspunsurile date alegi pe cel care iti place cel mai mult. Il selectezi castigator, asta fiind si o forma de a spune "multumesc" celui ce ti l-a dat. Daca nu-ti convine niciunul din raspunsuri, nu selectezi nimic. Simplu.