| pinkyred a întrebat:

De ce sa aleg un raspuns castigator pentru intrebarea pusa de mine?

Răspuns Câştigător
| HighByTheBeach a răspuns:

Funda se ofera ca multumire celui care te-a ajutat cel mai mult. Nu este ceva obligatoriu, dar daruindu-i o funda celui care te-a ajutat adeverind proverbul " Bine faci, bine gasesti"

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este raspunsul care te multumeste.In felul acesta apreciezi ajutorul primit de la persoana respectiva.

| Hikari a răspuns:

Buna.
Pai se alege un raspuns castigor la o intrebare pusa de tine raspunsului care te-a ajutat cel mai mult. Nu este obligatoriu sa acorzi funda cuiva dar funda este intr-un fel o recompensa celui care te-a ajutat.
E decizia ta daca vrei sa oferi funda cuiva. Cum ziceam nu este obligatoriu.
Numai bine!

| alin567 a răspuns:

Pentru ati afirma bucuria ca cineva ti-a dat un raspuns corect in plus il auta la rank