| biancaaa3 a întrebat:

Heeeii. Am și eu o întrebare, cum îmi confirm emailul pentru TPU? Am primit niste mesaje ( se știu ei ), scriu răspunsul iar când apăs pe " trimite " îmi spune că nu am emailul confirmat și că mi s-a trimis un mail. Până aici totul ok, dar eu nu am primit niciun mail, nici în secțiunea de " spam ". Ce e de făcut?

1 răspuns:
| Anonima0879 a răspuns:

Încerci să vezi poate ai gresit ceva la date. Sau cand ai scris mail-ul. Nu stiu sincera sa fiu. Am pățit și eu dar am incercat cu alt mail.