| piti77 a întrebat:

am si eu o curiozitate. de ce nu imi sunt adaugate toate raspunsurile castigatoare la puncatj? astazi, la actualizarea punctajului, aveam peste 60 de raspunsuri castigatoare, dar nu mi-au fost calculate decat 50.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
si eu am Răspunsuri castigatoare: 1006
la punctaj am doar Raspunsuri castigatoare:882...un mesaj adminilor cu supararea ta si poate te va lamuri.
O zi frumoasa sa aihappy

| piti77 explică (pentru caramela):

Multumesc frumos. nu-i asa mare supararea incat sa trimit mesaj administratorilor, era mai mult o curiozitate. credeam ca poate este o regula de care nu stiu...dar daca spui ca si tu ai aceeasi "problema" m-am linistit happy
probabil e vreo eroare ..cine stie
o zi frumoasa si tie

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Piti77 si caramela, am transmis problema voastra mai departe catre programatorul nostru, iar el se va ocupa de solutionarea ei. Va multumim pentru sesizare!

Alexandra - TPU

| piti77 explică (pentru TPU.ro):

Multumesc TPU, problema s-a rezolvat.
o zi frumoasa!

evenso
| evenso a răspuns:

Fundele apar imediat ce este ales raspunsul tau ca fiind castigator in schimb punctajul se reactualizeaza o data la 24 ore, deci maine o sa ai punctajul reactualizat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresit.Toate raspunsurile sant adaugate. Exceptie fac cele acordate la o intrebare care a fost stearsa pentru ca a incalcat regulamentul.Actualizarea nu se face instantaneu.Mult succes.

| piti77 explică:

Cred ca nu m-ati inteles bine. stiu ca actualizarea nu se face instantaneu. astazi s-a facut o actualizare dupa ceva zile. la aceasta actualizare nu mi s-au adaugat toate raspunsurile castigatoare. nu stiu cum sa va explic mai bine..cand intru pe profil, apare prima data activitatea unde am 296 raspunsuri, 66 castigatoare. (la mometul actualizarii aveam vreo 63) iar mai jos, la punctaj, imi sunt calculate cele 296 de raspunsuri date, dar la raspusnuri castigatoare sunt doar 50. daca ma gandesc bine, sunt chiar mai putine decat aveam inainte de aceasta actualizare.