| RememberToSmile a întrebat:

De ce nu mi se mai vad raspunsurile castigatoare? adica aveam 13 si am mai acumulat vreo 3 si nu mi se adauga(nu ca as avea cont pe TPU doar pentru raspunsuri castigatoare dar vreau sa stiu doar)

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
astazi ai castigat acele 3 fundite? poate sunt ceva probleme tehnice pe site si dureaza afisarea lor, daca nici maine nu iti apar, inseamna ca intrebarea respectiva a fost raportata si eventual stearsa, poti sa trimmiti un mesaj adminilor prin functia Contact.
http://www.tpu.ro/contact
O seara buna:)

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai răbdare să se actualizeze datele.

| alexs99 a răspuns:

Actualizarea raspunsurilor castigatoare sa face doar o data pe zi, dimineata.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Sunt 2 variante:
1.Probleme tehnice.
2, Probabil mai ai ceva de asteptat.
Daca tot nu apar poti depune plangere aici: http://www.tpu.ro/contact
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reactualizarea nu se face instantaneu. Daca intrebarile nu au incalcat regulamentul si nu au fost sterse, iti vor apare cu siguranta si raspunsurile castigatoare.