| al3xtheb3st a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare cum aflu cate voturi am?

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Salut!
Mergi la "Vizualizare profil" si vei vedea in partea dreapta "Raspunsuri date", "Raspunsuri castigatoare" si "Intrebari".Sub "Intrebari" scrie "Punctaj", dai pe punctaj si iti spune acolo cate voturi ai.
Sper ca am putut sa te ajut.

1 răspuns:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Mergi la Vizualizare profil și de acolo,ai scris cu alb PUNCTAJ,pe un fond portocaliu și acolo afli câte voturi de folositor,nefolositor,amuzant,inteligent,stupid ai, dar și câte fundițe, puncte etc. :)
Pentru mai multe informații despre TPU accesează link-ul :
http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente

Baftă!