| bia3anca97 a întrebat:

am o intrebare une dau ca sa aflu cate fundite am? va rog ziceti mi

29 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Uită-te la profilul tău aici : http://www.tpu.ro/utilizator/woif
Nu ai nicun răspuns câştigător (sau fundiţă). Baftă!

| Catalion a răspuns:

Ai 0 fundite. Click vizualizare profil si verifica acolo la raspunsuri castigatoare.

| Evaa a răspuns:

Iti apare pe profil tongue

| Lollypop a răspuns:

La profilul tau, sub "trimite un mesaj" acolo apar funditelehappy. Iar daca nu sunt, nu aihappy. Sper ca te-am ajutat>big grin

| Cineva! a răspuns:

Cand esti logata, ai in stanga un "meniu", Dai la prima sagetica de acolo:"Vizualizare profil". Asa poti vedea cate fundite ai, cati prieteni, cite t`a ajutat si pe cine ai ajutat!:*

| ELD a răspuns:

Vizualizare profil. stanga [unde esti logata]... unde scrie activitate langa poza ta : apoi raspunsuri castigatoare ...click si vezi la ce raspunsuri ai primit fundahappy sau sub poza vezi cate fundite aismug bafta!

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Ai in stanga : Vizualizare profil. Fundele vor aparea sub poza ta happy

| RossSaid a răspuns:

Dai vizualizare profil si sub" Trimite un mesaj "Sunt funditele primite big grin
Uita-te sub poza de profil happy

| blue95 a răspuns:

Dai vizualizare profil si sunt acolo happy

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Da acolo la vizualizare profil acolo le gasesti.Deci, succes la funditehee hee:*!

| andreea1523 a răspuns:

Buna!
Scrie in stanga Vizualizare profil dai aqolo si iti apare.
Funda?smugbatting eyelashes

| ceco a răspuns:

Vezi in stanga ca e vizualizare profil... dai click acolo si sub poza vei vedea cate fundite ai.

| schlau a răspuns:

In stanga iti apare ''VIZUALIZARE PROFIL, EDITARE DATE LOGARE, MESAJE...) daca nu apare o sa apara tot in stanga ''logat ca bia... dai click acolo si dai pe ''vizualizare profil.atat si iti vezi profilul daca nu ai la profil funda asta e. fundita?

| schlau a răspuns:

Vad ca nu ai funditze.am dat eu la profilul tau.

| Mony_4137 a răspuns:

La Viziualizare profil si acolo scrie Raspunsuri castigatoare:... Astea sunt funditelebig grin

| Sἶrenἶa a răspuns:

Pai.scrie sub poza de la profil

| by3nkwtssa a răspuns:

La raspunsurile mele

| AnaBlackVampire a răspuns:

In stanga ecranului unde scrie "logat..." ai o rubrica "vizualizare profil" clik acolo si vezi cate funde iti scrie ca aibig grin

| raissa a răspuns:

Intra la vizualizare profil si vezi toate raspunsurile intrebarile si funditele bafta pup

| Millyemy a răspuns:

In stanga este un chenar portocaliu, unde scrie lagat ca bia3anca97 si un pic mai jos este "vizualizare profil", dai click acolo si sub avatarul tau sunt funditele si iti arata si in dreapta numarul de fundite.

| Anonimusss a răspuns:

Dai la vizualizare profil si iti apare acolo:*:*

| dragutzyka29 a răspuns:

Sub pune intrebarea ta aici este o lista
dai la vizualizare profil si iti apare sub poza cate funde ai
mie imi arata ca ai doar o funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te loghezi, iti apare in stanga "Vizualizare profil". Apesi acolo iar apoi dai la " Raspunsurile castigatoare"happy

| Rihanna18 a răspuns:

Ai 1 fundita :X

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Iti spun eu big grin
Ai 0. happy

Pai du'te in stanga la "Vizualizare profil ", da` click, si acolo iti apar mai multe chestii legate de profilul tau...ca de exemplu, cate raspunsuri ai dat, cate intrebari...printre care si cate raspunsuri castigatoare ai [funda].

happy.
Sper ca'i inteles :*.

| Criss001 a răspuns:

Dai la vizualizare profil si trebuie sa arate sub avatarul tau (dupa adauga un prieten si trimite un mesaj) iti arata cate ai (daca nu e nimic atuncea n-ailaughing )sper ca te-am ajutatwinking

| alexel a răspuns:

Ce inseamna fundite? big grin

| caprioara a răspuns:

La vizualizare profil

| qweasdzxc a răspuns:

Dai click in stanga pe "Vizualizare profil" si sub "Trimite un mesaj" iti apar funditele. M-am uitat si eu sa vad daca ai fundite, dar nu ai.