| Stella17 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare cum ai pute-a sa devii expert TPU?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Activitatea constantă, răspunsuri calitative, respectarea regulamentului iar adminii sunt cei care te fac expert TPU.
Mult succes!
Pa, pa.

| hideaway a răspuns:

În primul rând ar trebui să înveți să folosești niște semne de punctuație. Până nu faci asta nu ai nici o șansă. oh go on

| CautNume a răspuns:

Ca sa ajungi expert TPU nu trebuie sa ai un numar exact de funde, de raspunsuri etc...Trebuie sa dai raspunsuri cat mai folositoare si inteligente care sa ajute cat mai mult.
Sunt cateva conditii obligatorii (sunt si exceptii):
sa ai minim 500 raspunsuri
sa ai minim 10% raspunsuri castigatoare adica un raspuns din 10 sa fie castigator
Mai multe: http://www.tpu.ro/blog/?p=601

| Aasdfghj a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la cat mai multe intrebari si sa primesti fundite.

| 니코 a răspuns:

Sa ai multi prieteni, sa pui intrebari, sa ai raspunsuri castigatoare si sa ai cat mai multe raspunsuri si sa ajuti multa lume dar la randul tau sa faci la fel