| YourHeroine a întrebat:

Astept deja de citeva zile sa-mi vina mesajul de confirmare pe email si inca nu a venit(nu e nici in casuta spam). Am retrimis mesajul de citeva ori, insa situatia e aceeasi... Ce pot sa fac? (funda desigur)

Răspuns Câştigător
| leonard24 a răspuns:

Pai cred ca nu merge pe mailul tau sa primesti mail-uri ca si eu am avut o situatie asemanata

4 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

Sa trimiti tu un mesaj si sa spui ce ai de spus...ma rog, nemultumirea, sau neintelegerea

| Gabriel892 a răspuns:

Verifica in folderul spam sau dezactiveaza tot ce tine de firewall inclusiv al antivirusului

| Smile94 a răspuns:

Incearca in spamwinking aceiasi problema am avut-o si eu:d

| sweet2kitty1049 a răspuns:

Si eu patit la fel si de aceea mi-am facut din nou cont