| Maria428 a întrebat:

Cand vreau sa reportez o intrebare care incalca regulamentul (e legata de scoala si de teme) unde dau?
La,, Continut obscen "
La,, Continut irelevant "
La,, Neintelegibil/spam"?
Unde pot sa dau?
Funda!

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Bifezi căsuța "Caracter irelevant", deoarece temele pentru școală/vacanță sunt irelevante.
Utilizatorii TPU.ro și Cristina îți mulțumesc pentru că vrei să ajuți comunitatea! big grin

4 răspunsuri:
| totElodia a răspuns:

Nu te gandesti ca poate copilu' ala chiar are nevoie de ajutor? O sa se intoarca roata, crede-ma!

| Maria428 explică (pentru totElodia):

Acest site nu e facut pentru teme de scoala. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Continut irelevant, apoi raportarea, comentariul si astepti mesajul de confirmare, care apare in citeva secunde. Toate postarile legate de teme de scoala, raportate, sint sterse.Mult noroc.

| JustForFewSeconds a răspuns:

La una din ultimele doua! Dar eu nu am raportat cele de scoala si teme niciodata deoarece am considerat ca si ei am nevoie de raspunsuri, sunt oameni care nu inteleg ceva sau sa rezolve ceva. Chiar azi am raspuns la 2 intrebari despre teme si nu cred ca am facut vreo crima...parerea meabig grin