| Emoti a întrebat:

TPU!
Cum pot sa-mi schimba poza de profil si numele de pe TPU?love struck
Fundalove struck!

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Nume public (username)" si scrii ce nume vrei sa apara pe site. Dupa dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul".
Poza va aparea in maxim cateva zile pentru ca trebuie aprobata de administratori.

Dai la "Editare profil" (chenarul portocaliu din stanga unde scrie sus "Logat ca...")si acolo dai la "Nume public (username)". Scrii ce nume vrei si dai la "Salveaza profilul".Ai rabdare cateva minute.
Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

3 răspunsuri:
| LaRiiuU a răspuns:

La editare profil.

| pur3style a răspuns:

In stanga ta ai Editare profil, intra acolo si vei vedeahappy

| FlorinSL a răspuns:

Unde iti arata "Logat ca AlLeExXaA" acolo pe portocaliu mai jos vei gasi "Editare profil" de acolo te descurci, Funda?