| Dianaㄨ a întrebat:

cum vad cine ce raspuns mi-a votat si cu ce calificativ?

Răspuns Câştigător
| ArcasulAlpin a răspuns:

Nu poti, doar daca dai din intamplare la profilul unui utilizator si vezi acolo daca te-a votat.

7 răspunsuri:
| Lightning1997 a răspuns:

Nu prea ai cum, decat sa urmaresti fiecare raspuns in parte, si sa te uiti la profilul unui anumit utilizator la voturile acordate.

| Dianaㄨ explică (pentru Lightning1997):

Multumesc pentru raspunsul tau!

| Lightning1997 a răspuns (pentru Dianaㄨ):

Nu ai pentru ce.

| strelitia a răspuns:

Nu poti, doar daca dai din intamplare la profilul unui utilizator si vezi acolo daca te-a votat.

| Dianaㄨ explică (pentru strelitia):

Multumesc si tie de raspuns!

| ArcasulAlpin a răspuns (pentru strelitia):

Tu esti papagal?

| Dianaㄨ explică (pentru ArcasulAlpin):

Am patit si eu cu cineva si l-am reportat.happyLa mine dadea copy pastelaughing