| HopeYup a întrebat:

Buna TPU eu am dat la notificari pentru ca sa nu mai primesc mesaje de la TPU, dar in continuare primesc ( Nu stiu cine ti-a raspuns la intrebare _ Nu stiu cine ti-a comentat la raspuns > Urasc asta > Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Poti sa ne dai pe contact@TPU.ro mai multe detalii despre mail-urile pe care inca le mai primesti, desi nu iti mai doresti asta? Asigura-te ca e totul in regula la Notificari.

Alexandra - TPU

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt unele notificări de care nu ai cum să scapi. Dar poți să încerci, dând clic în mail-ul primit, undeva în partea de jos a mesajului (cel care te anunță că ți s-a răspuns, etc.).
Succes.
Să ne anunți dacă ai reușit!