| anonim_4396 a întrebat:

Eu am devenit utilizator senior. Puteti sa-mi spuneti de ce beneficiez, va rog? Ofer FUNDA!happy. Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Piscina,sauna si masaj gratuit!
Glumesc,m-a amuzat intrebarea ta!
Ca senior,ai toate drepturile unui utilizator "plin". Adica,poti vota oricare raspuns(cu stupid,al meu,de exemplu),de la orice intrebare,poti discuta pe chat-ul TPU, poti trimite mesaje private tuturor utilizatorilor care le accepta.
Felicitari pentru munca ta de pana acum si, spor la treaba de acum inainte!happy

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De un loc de parcare gratuit și bonuri de masă.
Pe bune acum, aruncă o privire aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.
Felicitări și mult noroc în continuare!

| ChioruL14 a răspuns:

De cornulet cu lapte.

| Hombre a răspuns:

Sa servesti masa la un restaurant de lux cu Hîrciog si binenteles ca vei plati, tu beneficiezi de onoare.

| AlinaaAli a răspuns:

Buna! din moment ce ai devenit membru senior o sa poti sa dai si voturi!

| lifeisperfekt a răspuns:

Da de ce radeti toti? Care-i treaba daca nu va convine ce am intrebat nu mai raspundeti, eu v-am rugat frumos sa ma ajutati si nu inteleg de ce radeti sad

| greece12 a răspuns (pentru lifeisperfekt):

Nu te necaji,zau asa!
Uite,modul tau politicos de a intreba ce beneficiezi a fost atat de dragut si nevinovat,ca tuturor ai reusit sa ne smulgi cel putin un zambet de simpatie!
Toate raspunsurile la intrebarea ta, sunt date cu zambetul pe buze, nu e un ras rautacios sau rau intentionat!
Ai fost tare dragut/a!happy

| lifeisperfekt a răspuns:

Multumesc si ma bucur ca macar tu nu iei asa in gluma si ca ai observat ca dau raspunsurile cu zambetul pe buze laughing. Multumesc si pentru asta si pentru ca m-ai ajutat happy

| Hombre a răspuns (pentru lifeisperfekt):

Hei nu te supara, o sa ne cunosti mai bine si-ti trece.laughing Mai amuzat si mai facut sa rad.