| DeutzianăEu a întrebat:

Bună TPU wave. Am nevoie urgentă de răspuns la următoarea întrebare : De ce unele întrebări nu pot fi acceptate pe TPU? Trebuie să precizez că acelea nu conțineau cuvinte vulgare și erau scrise corect, fără tz, sh sau k în loc de c, iar categoria era bine pusă.

Dau fundă primului răspuns, dar fără miștouri, vă rog. Mulțumesc anticipat. Salutt.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Atunci nu știu ce să-ți răspund. Solicită detaliile la Contact.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Te referi la cele care se resping/blochează automat sau la raportările și stergerile manuale?

| DeutzianăEu explică (pentru NOname):

Nu știu.

| DeutzianăEu explică (pentru NOname):

Mulțumesc oricum.

| NOname a răspuns (pentru DeutzianăEu):

Atunci nu știu ce să-ți răspund. Solicită detaliile la Contact.

| SimonaCristina a răspuns:

Poate totusi nu respecta o regula...

| DeutzianăEu explică (pentru SimonaCristina):

Aaaa. Am văzut. Zice : Caracter irelevant.Și asta s-a întâmplat la mai toate întrebările.

| CMaria21 a răspuns:

Poate totusi incalca vreo regula!

| DeutzianăEu explică (pentru CMaria21):

Poate,deși eu aș zice că sunt slabe șanse să se întâmple acest lucru... Oricum, nu ar trebui să scrie și motivul pentru care nu este acceptată întrebarea?