| dara_1781 a întrebat:

De ce nu merge a raspund? dau acolo doresc sa public si apoi nimic.de ce?

Răspuns Câştigător
| música a răspuns:

Hello

Ca sa poti posta raspunsul tau trebuie sa iti activezi mai intai contul cu ajutorul confirmarii care o primesti pe adresa ta de mail...asta ar putea fi o cauza
Daca deasemena ai publicat raspunsul si nu a aparut nu te ingrijora e din cauza sitului care se actualizeaza mai greu dar raspunsul tau va fi adaugat dupa cateva minute...o alta cauza...

Cam asta este tot

Toate cele bune!

3 răspunsuri:
| PamPam_3003 a răspuns:

Pentru ca dureaza putin pana se trimite comentariul pentru a fi siguri ca este totul in ordine in comentariul. ( ma refer daca ai vorbit frumos ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsurile se incarca mai greu, apar la cateva minute dupa publicare, asa ca stai linistita, vor aparea si ale tale.

| AndreiRapp a răspuns:

Poate nu ai cont? De fapt ai.Dar... Ai comfirmat e-mail? Daca nu confirmal si iti va merge...