| Skylerx a întrebat:

Ieri am pus o intrebare de genu ca parasesc site-u. Da... parca nu l-as parasi. Am vechime aproape 2 ani, deci... Voi ce ziceti?
Mi-e prea mult ca sa-l parasesc, am fost o comunitate 2 ani de zile ceea ce e mult.SO... voi ce ziceti? Sa-l parasesc sau nu? Eu as zice nu, daca site-ul se remedieaza.

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Bună! Eu am 3 ani pe site.Am tot schimbat vreo 4 conturi şi tot aşa, parcă nu l-aş părăsii.Nu mai e site ca ăsta cu toate că e plin de copii copaci, atei şi pupincurişti...

Eu în locul tău nu l-aş părăsii.Dar faci ce vrei...
Baftă!

| Skylerx explică (pentru Rockart):

Si eu am fost nevoita sa schimb vreo 3 conturi.Dar pe asta nu-l mai parasesc.Multumesc mult! :X

| Rockart a răspuns (pentru Skylerx):

Nu ai pentru ce!

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Dacă spui că nu vrei să părăseşti site'ul, rămâi.happy

| Luci009 a răspuns:

Pai ce ai vrea să aibă siteul in plus,minus,normal e decizia ta,eu mi-am facut cont ieri, si mai pierd timpul citind si tavalindu-ma pe jos de ras ce pot scrie unii, nu vad motivul sa parasesti siteul. funda ca am fost primul laughing

| Skylerx explică (pentru Luci009):

Ce funda mah? Nu dau funda pe un raspuns d-asta.Stiu ca vrei funde, da pune-ti pofta-n cui.

| Luci009 a răspuns (pentru Skylerx):

Daca te astepti sa vina cineva si sa stea in genunchi in fata "ta" si sa spuna sa nu pleci,nu cred ca ar face cineva asa ceva, ce am spus mai sus, e decizia ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off, nu mai face pe prinţesa.