| bendis92 a întrebat:

Nu inteleg de ce nu pot raporta pe cineva doar pentru ca sunt membru junior. Ce pot face in situatia asta?

Răspuns Câştigător
| NimeniNuiPerfect a răspuns:

Nu am idee de ce va certati,va jigniti, etc! aici sunt pe grupuri,se cunosc intre ei, trebuie sa mai asteptam si noi pana sa crestem in grad, dar na...asa e lumea in ziua de azi! Bendis, nu lua in seama toate...add friends!

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tot ce poţi să faci e să aştepţi până vei deveni membru Senior.
Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=2183.
Succes.

| EmaS a răspuns:

Daca ai probleme, poti sa scrii la contact cu ce te confrunti.O sa primesti raspuns in cateva zile.Succes.

| LoStEyEs a răspuns:

Trebuie mai intai sa devii senior happy. Ca sa devii senior trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri happy

| bendis92 explică:

@pusihor69 Nu sunt obligata sa-ti suport cuvintele. Du-te si mai citeste o carte si lasa-ma in pace...

| bendis92 explică:

Multumesc pentru raspunsuri, o sa incerc sa am rabdare, dar nu e in firea mea sa accept sa fiu insultata fara motiv...

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Asta mi se pare si mie o cacanarie! Odata ce am contul facut ar trebui sa pot comunica cu oricine.

| RoseOfTheFire a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel sad

| puishor69 a răspuns:

Sa iti dai foc