| xDivineAngel a întrebat:

Nu pot da mesaje vota sau raporta crying. Spune ca sunt membru junior.La inceput puteam sa fac aceste lucruri care acum imi sunt interzise deoarece sunt membru junior Care este explicatia?

Răspuns Câştigător
| AnnaDee a răspuns:

Buna!
Utilizatorii se împart în doua tabere: Juniori și Seniori.
Tu ești membru Junior, nou, nu ai toate posibilitățile.
Ca sa devii Senior și sa poți sa dai mesaje, voturi/raportezi, trebuie sa ai peste 100 de răspunsuri.
Atenție! Fara spam.
O zi buna și noroc!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=2183 si gasesti explicatia. Numai bine!

| TyoღMarilynManson a răspuns:

Trebuie sa fii senior si pentru a fi senior trebuie sa ai 100 de rasp, la inceput si pe mine ma lasa si acum ma zbat sa rasp cat mai mult.Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| oNaDy a răspuns:

Probabil s-au schimbat regulile siteului si membri juniori nu au voie...eu am cont de o zi si tot junior sunt si nu pot laughing