| sensa a întrebat:

Nu inteleg dc cand vreau sa dau un vot sau sa dau un mesaj pe TPU mi se spune ca nu pot ca statusul de "membru junior" nu-mi permite.inainte puteam sa votez sa dau mesaje si asa mai departe. ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Da, înainte.Dar acum s-a schimbat.Ca să poţi vota trebuie să fii membru senior, adică să ai peste 100 de răspunsuri date şi 10 zile de activitate.
Baftă!

13 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Mersi pentru apreciere, sensa!

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Au aparut cele doua stadii de junior si senior.Tu fiind la gradul de junior, nu vei putea da voturi pana ce nu ajungi la gradul de senior.Pentru asta ai nevoie de cel putin 100 de raspunsuri.

| Nymphetamine a răspuns:

Esti membru junior si cat timp nu ai 100 de raspunsuri date, nu pot da mesaje, nu poti vota si nu poti raporta.

| itscloudyoutside a răspuns:

Mie sincer nu mi se pare o prostie. E mai bine asa decat sa dea orice copil de 8 ani voturi in prostie, fara ca acel raspuns sa le merite. E adevarat ca nu toti utilizatorii juniori sunt copii de 8 ani, dar asta este. Administratorul site-ului decide ce modificari face, nu noi.

| sensa explică:

...mda.mi se pare o mare prostie.dc sa scriu 100 de rasp daca eu vreau sa rasp la 2 3 intrebari.credeam ca pe site-ul asta primeaza calitatea nu cantitatea dar vad ca si aici s-a"instaurat" principiul "mult si prost" happy multumesc pentru raspunsuri.

| sensa explică:

Bine...pentru ei e bine ca-si mentin activitatea pe site.dar.isi cam strica"calitatea"happy

| sensa explică:

Si daca de ex. am 100 de rasp si nu mai intru timp de 15 zile sa zicem, in a 15-a zi daca scriu un rasp imi recapat'statul"?

| sensa explică:

KittySeSimteSingura cine a zis ca vreau sa fiu senior? vreau doar sa pot da un mesaj si sa pot vota anumite rasp.si crezi ca cei care au 100 de rasp(date aiurea majoritatea probabil) nu pot fi copii de 8 ani care sa voteze doar asa ca n-au ce face?

| Cristianne a răspuns:

Bună.Nu e o prostie în totalitate. Dacă nu vrei să dai decât 2-3 răspunsuri, nu meriți să fii senior, că na.Asta înseamnă că ți se rupe de TPU, cam așa.Hai,că 100 de răspunsuri nu e chiar așa mult.

| Cristianne a răspuns:

@sensa,nu am vrut să critic pe nimeni. Spun doar că unii se dau mari filozofi pe TPU, chiar dacă nu sunt.

| intelectualul a răspuns:

Un destept s-a gandit ca e mai bine asa. 100 de raspunsuri!? straight face

| Mirceamrc a răspuns:

Trebuie sa ai100 raspunsuri la intrebari sa poti da mesaje

| EmilyT a răspuns:

Ei... S-a modificat putin site-ul. Deja daca esti Membru Junior nu ai permisiunea sa faci anumite actiuni, precum sa votezi, sa trimiti mesaje etc... Am observat si eu aceasta,,, Din pacate e asa!