| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot anunta un utilizator TPU care imi trimite mesaje de faptul ca nu pot sa-i raspund deoarece TPU imi spune : "Statusul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje acestui utilizator"?...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Wow iubirea e in aer pe TPU

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Nu știam ce miroase așa nașpa.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Rautate mica, daca astia se casatoresc pe mine sigur ma invita gratis

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Mă iei și pe mine. Suntem rude.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Da te iau si pe tine desigur, tot singura cu pisicile esti a?

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Cârcotaș...
nu poate omu' să dea o fundă că îi și găsești o soacră... laughing

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Isi este frica de soacra?

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Da... pentru că am un instinct de conservare foarte puternic și nici n-am tendințe de sinucigaș laughing
Nu ești însurat, așa e?

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu man

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Foarte bine. Ține-o tot așa.
Nici eu nu mai sunt. Da' am rămas cu sechele... laughing

| 393Dan a răspuns:

Vezi comentariile recente sau intrebarile acelui utilizator si "raspunde"-i la una din ele, spunandu-i ce ai de zis. Cel putin eu asa faceam la inceput cand eram junior.

| SunsetAway a răspuns:

Trimiti felicitari.