| ๓єllเครtคг a întrebat:

Nu vrea sa par o disperata dar vrea sa va vorbesc despre tot ce tine de comunitatea TPU! A ajuns de rasul lumii cu pustii de 7-8 ani care in loc sa se joace cu papusile si masinutele, posteaza pe TPU intrebari gen: Ce este sexul? Am facut sex...Blah blah blah...
Acesti copii cred eu ca nu sunt stapaniti destul de bine de parinti, si dupa cum se observa multi dintre ei au doar un singur parinte din cauza divortului.
Sa nu mai zic de cei care-si fac conturi la misto, si raspund in batjocura unor oameni care chiar au nevoie de ajutor. Deci, as vrea sa infiintam o campanie, Un nou inceput pentru TPU, vrand sa subliniem aceste "elemente" descrise mai sus. Vrea sa va dati parerea si sa ajungem la un inteles!

Mult succes!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Total de acord cu tine

| αntoniα a răspuns:

Sall!
Sunt 100% cu ce ai scris, deci vreau sa fac parte din campanie.

Pupici!kiss

| InuIo a răspuns:

Nici eu nu sunt foarte mare si parintii mei sunt si ei divortati. Dupa parerea mea varsta nu prea conteaza [dar nici de 7-8 ani...ei nu au prea multa minte dupa parerea mea] dar te sustin in chestia cu conturile la misto si raspunsurile in batjocura. Daca nu esti in stare sa dai un raspuns serios mai bine nu scrii nimic. Deci daca am cum sa te ajut la infintarea campaniei spune-mi. Si asa de curiozitate...tu cati ani ai?

| ๓єllเครtคг explică:

Da, recunosc ca am 11 ani, si nu ma laud, dar sunt cu capul pe umeri pentru ca stiu pe ce lume traiesc! Si sa stiti ca si eu am ramas fara tata care a decedat de curand, dar nu sunt unul dintre ''elementele'' de mai sus...

Ma gandeam sa infiintam un blog, eu voi fi fondatorul, va voi da adresa blogului si poate, prin comentariile voastre, putem schimba ceva! Asta e parerea mea, voi puteti veni cu mai multe idei si pareri despre aceasta campanie, acest proiect!

Va apreciez si va multumesc foarte foarte muult!

| saynotoemo99 a răspuns (pentru ๓єllเครtคг):

Eu am 12 ani si stiu ce vorbesc m-am saturat in toate intrebarile si raspunsurile regulile TPU sunt incalcate si nu exista nimeni pe acest site care sa rezolve aceste probleme

| ๓єllเครtคг explică:

Uitati, m-am gandit acum mai bine si am decis sa infiintam o pagina pe facebook / un blog. Voi ce spuneti? Vreau sa-mi lasati toate parerile sincere mai joos:

| HeadUpAndSmile a răspuns:

100% de acord!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiii tampiti de pe TPU se sustin intre ei, si sunt multi ai dracu'. La ce sa te astepti din partea unor progenituri rezultate din imperecherea unui betiv si a unei tarfe? Eu unul, am strigat cat am putut, mai domol, mai agresiv. Degeaba! Atata timp cat cei alesi pentru a face ordine pe site nu-si fac datoria, vei continua sa-ti pui intrebari de genul asta. Deocamdata, ignorarea este principala arma. Pacat.