| daisy22 a întrebat:

Buna TPU.Sunt noua pe aici si as vrea sa stiu cate ceva despre acest site.Imi scrie aici ca sunt Utilizator Junior. Ce trebuie sa fac sa avansez? Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Pentru a devenii "Senior", trebuie să ai minimum 100 de răspunsuri aprobate și minimum 10 zile de la înregistrare. Când vei îndeplinii aceste două cerințe vei avea toate, (și absolut toate), drepturile depline; cum ar fi:
Vei putea să raportezi, să folosești opțiunea "Discută Live" (adică chat-ul site-ului), vei putea să votezi și să trimiți mesaje private.
Noroc în continuare!

3 răspunsuri:
| Eternitas a răspuns:

Bună!
Pentru a fi utilizator Senior trebuie să ai 10 zile de la data înregistrării şi 100 de răspunsuri date (adică să ajuţi Comunitatea). Pentru mai multe informaţii accesează : http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente,
http://www.TPU.ro/blog/

| Senorita2000 a răspuns:

Buna! TPU este un site in care trebuie sa ii ajuti pe ceilalti dandu-le raspunsuri cat mai folositoare si incercand sa-i ajuti. Daca vrei sa avansezi trebuie sa ai cel putin 10 zile de la inregistrare si 100 de raspunsuri date.MULT SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-te bine la cate un user expert, cu complimente si alte alea, si o sa iti dea cateva puncte prin voturi preferentiale.
Sau raspunde bine la cate o intrebare, desi m-as mira sa iei vreo funda, e asa o bataie pe ele!
PS. Nu conteaza, fa ca mine. Repede-te sa raspunzi prima la orice intrebare, chiar daca nu stii subiectul. Se dau puncte de raspuns prima, a doua, maxim a treia...