| BloodyBlade a întrebat:

Buna TPU sunt noua pe TPU si nu stiu cum sa-mi pun o imagine la profil ma puteti ajuta pls? mersi

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Dai la EDITARE PROFIL şi jos îţi arată şi opţiunea cu imaginea.
Selectezi o imagine din calculatorul tău, dar să ai grijă să nu depăşească dimensiunile chenarului. O să apară în maxim 24 h.
Baftă!

| BloodyBlade explică (pentru blueangel99):

Mersi mult pentru raspunsuri!big grin

| blueangel99 a răspuns (pentru BloodyBlade):

@BloodyYBlade, n-ai pentru ce.
Baftă în continuare!

5 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
1.Te loghezi
2.In stanga apar:

Vizualizare profil
Editare date logare
Editare profil
Mesaje
Intrebarile mele
Raspunsurile mele
Intrebari favorite
Prieteni
Notificari
Logout
3.Dai pe editare profil.
4.Acolo apar mai multe date.
5.Dai la selecteaza imaginea de profil.
6.Alegi imaginea.
7.Dai pe salveaza.
8.Poate dura si 2 zile sa apara poza la profil,deci nu te ingrijora.
9.Sper ca te-am ajutat!
10.Bye!big grin

| push2gl a răspuns:

Editare profil si ai acolo selectare poza profil dai browse si alegi o poza din pc dupa care dai salvare

| cristinamax a răspuns:

Dai pe "Editare profil" in stanga cum te uiti, apoi vezi ca mai jos ai "Selecteaza imagine profil" si dai acolo pe butonul ala "Choose File" si iti alegi din calculator ce poza doresti.