| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca pot scoate sau sterge playlist-ul de pe pagina mea de profil? Daca da atunci cum?
Va pup!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dai clic pe "Playlist-ul meu!" în stânga și apoi pe X-uri în dreapta melodiilor.
Baftă!

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu, dar poti sa stergi melodiile.In chenarul portocaliu din stanga ai "Playlist-ul meu".Dai acolo si apesi pe "X-ul" acela.

| MrAngelus a răspuns:

Te duci la "Playlist-ul meu!" din chenarul din stanga paginii: http://www.tpu.ro/my-stream/

Dupa, dai click pe "X"-ul din dreapta melodiei pentru a o sterge din Playlist.