| ToTAiCisiNumAiAiCi a întrebat:

Vrea sa imi comfirm contul... ce trebuie sa fac am incercat cu ce imi dau ei mai precis : Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi.
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici

am dat click de vreo 12 ori da tot nu-mi trimit mesaju sa comfirm ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Verifica in Inbox, dar si in Spam si urmeaza instructiunile primite in e-mail.

Alexandra - TPU

1 răspuns:
evenso
| evenso a răspuns:

Dai la Editare date logare ( din coloana stanga scris cu galben ) click pe ea si de acolo introdu noua adresa de email, apoi la Introdu si parola contului tau pentru validare si Modifica.