| anonim_4396 a întrebat:

Bună Ziua!
Pe site mai exact la secțiunea Blog spune că astăzi 23 August se vor afișa rezultatele clasamentului userilor care au fost votați ca Utilizatorul Lunii. Întrebarea mea este când se afișează și unde? Suntem în 23 August nu s-a afișat nimic.
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Luna aceasta am început nominalizările cu vreo săptămână mai târziu. Bănuiesc că și rezultatul votului se va afișa cu o mică întârziere.
Este o lună de excepție.

| Azµre a răspuns (pentru NOname):

Da la asta m-am gândit și eu... îți mulțumesc.

17 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si tu chiar crezi tot ce scrie pe blogul ala? In cazul asta, probabil crezi si in Mos Craciun si in Iepurasul de Paste.

| Azµre a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Cred ce spune Alexandra...Nu ceea ce scrie pe blog, de aceea am și pus întrebarea.

| anonim_4396 explică (pentru Azµre):

E luni.

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

E luni și nu s-a afișat nimic...

| anonim_4396 explică (pentru Azµre):

Ah, pai pe blog cine scrie? Nu tot Alexandra? laughing Oricum, poate anunta ceva pana mai pe seara...sau poate nu, nu ca ar fi prima data cand amana/anuleaza ceva.

| TPU.ro a răspuns:

Luni, 27 august, vom anunta cine este castigatorul titlului de Utilizatorul lunii iulie.

Alexandra - TPU

| Azµre a răspuns (pentru TPU.ro):

Sărut mâna Alexandra. Mulțumesc.

| CautNume a răspuns:

Cred ca luna aceasta se vor afisa mai tarziu pentru ca nominalizarile au inceput mai tarziu.
Cand vor fi anuntate, probabil vor si postate pe blog.
Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

| Azµre a răspuns (pentru CautNume):

Mulțumesc dar din păcate știam ce mi-ai dat am citit regulamentul și de aceea întrebam. Oricum vei avea un vot de la mine. Îmi pare rău că nu îți pot da fundă.

| CautNume a răspuns (pentru Azµre):

Cu placere! Nu conteaza funda, ma bucur ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ha, ha, fix acum a postat pe blog laughing

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este corect ceea ce s-a facut!
Ar fi fost bine să știm cine erau și restul de 9 candidați pentru titlu! Părerea mea.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Crede-ma aceeasi intrebare mi-a pun si eu, sunt foarte curioasa sa vad cine este si sa il/ felicithee hee

| Azµre a răspuns (pentru BeHappyOriceArFi):

Și eu sunt la fel de curios... Atât sper să nu iasă iarăși un alt Expert. Trebuie lăsat loc și pentru alții. Pentru răspunsul tău îți dau vot, îmi pare rău că nu îți pot da funda.

| NOname a răspuns (pentru Azµre):

De un lucru te pot asigura, nu va fi un expert (oficial).
O seară frumoasă.

| Azµre a răspuns (pentru NOname):

Mulțumesc Mult.