| anonim_4396 a întrebat:

Voi pe cine votati utilizatorul lunii? thinking

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Pe ea http://www.tpu.ro/utilizator/axbui

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Nu e nici-un utilizatorstraight face cum se numeste?

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum merge.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

happy mai ai un vot sa stii (de la mine)

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah,mersi de fundă. happy

13 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Pe cineva care merită cu adevărat. happy
Încă nu am găsit persoana care să o propun ca fiind #utilizatorul lunii.

| LanaDelRayFan a răspuns:

Pe tine laughing

| anonim_4396 explică (pentru LanaDelRayFan):

laughing da sigurrolling on the floor eu mai aveam putin si eram suspendatarolling on the floor

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai avut raspunsuri jignitoare, obscene?

| anonim_4396 explică (pentru LanaDelRayFan):

Nu! putin pe chatlaughing de ce?

| anonim_4396 explică (pentru LanaDelRayFan):

Ma aliasem cu niste utilizatori si faceam misto pe chatrolling on the floor injuram alti utilizatori unguri, etclaughing

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru anonim_4396):

Intrebam si eubatting eyelashes

| MalleusMaleficarum a răspuns:

E o mizerie treaba cu utilizatorul luni, adminii fac asta doar pentru a ne îndemna să fim "cuminţei" şi "utilizatori model", să nu le spurcăm terenul de joacă (a.k.a site-ul). Pe site nu ai libertate de exprimare.
Chiar de aş avea posibilitatea să votez (nu pot pentru că cică n-am vechime de minim 3 luni pe site, în morţii lor de jegoşi sunt pe TPU de 3 ani aproape, dar mi-au şters o grămadă se conturi) nu aş vota, nu mă implic în acţiunea asta pentru retarzi care se bucură şi când le dai un scuipat pe tavă.

| anonim_4396 explică (pentru MalleusMaleficarum):

Da dai in masa.....ai dreptate si eu am avut conturi sterse! hai pe chat sa facem ravagiihappy viismug?
p.s: nici eu nu votez pe nimeni.m-am hotarat nu pierd eu 10 min sa fac *** mare la altiilaughing