| Admunssen a întrebat:

Câți dintre voi ati citit "din scoarță in scoață" regulamentul (Termenii și condițiile de utilizare) impus și/sau cerut de TPU?
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Se ia site-ul ăsta aşa în serios... Dar nici măcar nu au decenţa să-şi pună diacritice în text. laughing Că până la urmă e un document cu un caracter "oficial".

| Admunssen explică (pentru Gizăz):

Intrebarea se refera la cei care AU citit regulamentul si nu la cei care raspund in numele celor care nu au citit regulamentul. Tu l-ai citit?