| anonim_4396 a întrebat:

Cand vreau sa sterg o intrebare si dau sa mi se stearga cica sa ma uit pe e-mail dar nu vad niciun mesaj de la TPU sa sterg intrebarea.

11 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Așa pățesc și eu daca vreau să șterg un comentariu. Nu primesc nimic pe mail nici in spam nici nicăieri.

| IceRope a răspuns:

Asta se întâmplă fiindcă adminul site-ului nu dă doi bani pe useri. Site-ul ăsta merge la fel de "bine" că economia națională. Vai de cei care caută explicații aici din partea adminului.

| darrio2007 a răspuns (pentru IceRope):

Ai incercat vreodata si nu ti-a raspuns Cristina?

| IceRope a răspuns (pentru darrio2007):

Oh, man... Dacă ar știi cine sunt, mi-ar suspenda contul instantaneu. Mă învârt pe aici din vremea când ea nici măcar nu auzise de site-ul ăsta. Eh, ce să fac și eu, intru p-aici periodic, să-mi iau doza de imbecilitate și incultură. E un fetiș al meu. laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru IceRope):

Vad ca esti din 11 august 2022. Deci incepator. Si de care ea este vorba? De Cristina?

| IceRope a răspuns (pentru darrio2007):

Contul este din 11 august, dar eu bântui de pe vremea lui GenOm și a lui Hârciog. Când lucrurile au început să o ia razna pe site, am inceput "să dau cu bâta" în admin și mozi, chiar dacă eu însumi eram din trupa mozilor. Am atât de multe conturi suspendate, cât n-au Facebook și Twitter împreună. laughing
Cu timpul, am Real zat că locul ăsta n-are vindecare. Însă, atunci când găsesc postări care chiar au nevoie de un răspuns serios, ajut cu plăcere. În rest,... Benny Hill. laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru IceRope):

Imi place cum gandesti. I-am prins si eu un timp.
Dar nu mai spune la nimeni că află Cristina.
Un singur cont am de cand bântui si eu pe aici. Am primit si un tricou la un moment dat.

| IceRope a răspuns (pentru darrio2007):

Nu are Cristina celule în corp câte conturi pot face eu în 15 minute. laughing
Nu sunt aici pentru rank sau alte visuri copilărești. Sunt aici doar fiindcă... sunt.
big grin

| Iepuroi a răspuns (pentru IceRope):

Tre sa recunosc e amuzant să îți citesc posturile laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru IceRope):

Pentru că nimeni nu si-a dat seama. Mai bine tăceai.

| IceRope a răspuns (pentru darrio2007):

Mai bine... nu.