| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost prima întrebare postată pe TPU? (sunt curioasă)

Răspuns Câştigător
| evostyle7 a răspuns:

Brotha`, nu sunt de foarte mult timp pe site, dar in timp ce tu faci glume proaste, eu am cautat si am ajuns la concluzia ca cel putin data la care a fost adresata prima intrebare e 25 noiembrie 2008. Nu stiu exact daca intrebarea e asta - http://www.TPU.ro/......-macar-sa/ - dar poate cineva dintre primii useri de pe site pot confirma.

10 răspunsuri:
| Fanatic a răspuns:

Prima intrebare a fost: dc mama dracu obscuregirl39 pune asa intrebari stupide... funda?

| evostyle7 a răspuns (pentru Fanatic):

Mie mi se pare o intrebare buna. Tu faci o gluma de 2 bani, si mai ceri si funda. Sau ti-a intrat deja in reflex?
"Muntii nostri aur poarta, noi cersim din poarta-n poarta".

| Downfall a răspuns (pentru Fanatic):

Uite încă o întrebare foarte bună: De ce dracu "Fanatic" nu-şi vede de viaţă şi se bagă în seamă pe aici?
Serios, copile, caută-ţi altceva de lucru decât să postezi aiurea. De ce te-ai mai obosit să postezi comentariul tău stupid, că oricum mă doare în cot de ce crezi tu?

| Fanatic a răspuns (pentru evostyle7):

Ti se pare buna? de asta ai si raspuns laughing

| Downfall a răspuns (pentru Fanatic):

Poate n-a răspuns pentru că nu ştia...e greu să gândeşti, aşa-i?

| Fanatic a răspuns (pentru Downfall):

Ce nu stia sa intre la "intrebarile mele" si sa vada care e prima intrebare postata

| Downfall a răspuns (pentru Fanatic):

Eu nu mă refer la prima întrebare postată de el. Mă refer la prima întrebare postată după ce s-a creat site-ul.
Că aşa puteam şi eu să intru pe profilul lui şi sa mă uit la întrebări...

| Downfall a răspuns (pentru evostyle7):

Mersi mult de răspuns, chiar eram curioasă

| Fanatic a răspuns (pentru Downfall):

Atunci,invata sa pui intrebari, poate mai sunt si useri care au baut cv si inteleg mai greu

| Downfall a răspuns (pentru Fanatic):

Mi se pare că întrebarea mea a fost destul de clară.
Dacă nu ai observat, am scris: "prima întrebare" nu "prima ta întrebare" sau altceva.
Data viitoare citeşte mai bine întrebarea

| evostyle7 a răspuns (pentru Fanatic):

Brotha`, nu sunt de foarte mult timp pe site, dar in timp ce tu faci glume proaste, eu am cautat si am ajuns la concluzia ca cel putin data la care a fost adresata prima intrebare e 25 noiembrie 2008. Nu stiu exact daca intrebarea e asta - http://www.TPU.ro/......-macar-sa/ - dar poate cineva dintre primii useri de pe site pot confirma.