| SaveTheNature a întrebat:

Care e treaba cu fundele TPU? ce se intampla daca adun cele mai multe funde si sunt declarat castigator?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce faci cu atatia "multumesc" pe care-i auzi intr-o zi, o luna sau intr-un an?
Acelasi lucru il faci si cu fundele!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește aici, http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| blueangel99 a răspuns:

Bun, deci eşti nou(ă). Dă-mi voi să explic:
Fundă=răspuns câştigător=100 pct.
Funda o poţi da la o întrebare care îţi aparţine, celui care te-a ajutat cel mai mult.
O ai în dreapta, o fundă gri, la fiecare răspuns. Dai click pe cea din dreptul celui mai bun răspuns, mulţumindu-i pentru ajutor.
De asmenea, când vei deveni user senior, o să poţi vota răspunsurile primite, dar şi pe celelalte de pe site. O să devi user senior după 10 zile pe site şi cel puţin 100 de răspunsuri.
Pa,pa!

| A12NDRA a răspuns:

Fundele sunt un fel de recompensa pentru cei care raspund la intrebari serios si dau raspunsuri bune, cel care pune intrebarea acorda funda raspunsului care i se pare cel mai bun.Cu cat aduni mai multe funde cresti in rang si ajungi expert TPU, dar asta depinde si de alte criterii. Sper sa aduni multe funda, succes!

| SaveTheNature explică (pentru A12NDRA):

Deci castigatorul TPU nu va fi premiat cu bani sau altceva?laughing)

| A12NDRA a răspuns (pentru SaveTheNature):

Nulaughing,mie cel putin nu mi s-a intamplat, insa mi-ar placealaughingDaca as avea un leu pentru fiecare fundalaughing