| anonim_4396 a întrebat:

acum câteva zile am avut 119 funde, apoi am avut 118, iar acum am 117. O să`mi scadă chiar până la 0 funde? rolling eyes

Ce se întâmplă cu siteul ăsta fundele tot scad waiting adică cum să scadă de la 119-118-117? :-l

Răspuns Câştigător
| Skylerx a răspuns:

Da, sigur. Toti fac asa, numai ca sa stii tu sigura ca iti da el funda? Mai bine nu raspundeai si ramanea mai bine. Poate ca iti da funda si tu nu raspunzi... lasa-l, el zice cine merita sa dea fundele, tu nu te mai baga unde nu-ti fierbe oala! Acuma o sa-mi zici: 'Hop si tu, ca esti zgarcita ca numai tu vrei funde' sau nu stiu ce. Nu o fac pentru funde. Ci ca sa il ajut si sa te ajut si pe tine sa nu mai faci prostia asta. Mai gandeste-te, sterge raspunsul sau vezi ce faci... Sa nu te mai vad punand astfel de raspunsuri! waiting

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că au fost șterse de tot de pe site mii și mii de întrebări și răspunsuri care conțineau termeni sau link-uri care puteau părea legate de descărcări ilegale de materiale.

"Pentru ca luam aceasta problema foarte in serios, am scos de pe site intrebarile care faceau referire la un link de descarcare ilegal, iar in continuare urmeaza sa curatam si raspunsurile care trimit la asemenea surse. Contam pe ajutorul vostru, asa ca puteti folosi formularul de raportare. Nu va mai fi posibila postarea in intrebari si raspunsuri de linkuri sau site-uri care se folosesc de mijloace de descarcare ilegala, tocmai pentru a nu le incuraja dezvoltarea."

Toate postările care conțineau cuvântul "torr3nt" și altele de acest gen au fost șterse definitiv de pe site, iar împreună cu ele s-au șters și punctele, cocardele, voturile, etc.

Poți citi mai multe pe blog: http://www.TPU.ro/blog/?p=2272 .

| 愛日本 a răspuns (pentru NOname):

Bine goliţine de tot

| NOname a răspuns (pentru 愛日本):

Te-ai adresat cui? Că n-am înțeles.

Și mie mi-au fost șterse peste o mie de răspunsuri. Doar ți-am explicat de ce.

| 愛日本 a răspuns (pentru NOname):

Păi nu e prea orect nu crezi? raised eyebrows Adică o mulţime de utilizatori de pe TPU isi petrec cel mia mult timpul pe TPU să dea răspunsuri multe, chiar şi folositoare iar voi le ştergeţi? Nu vi se pare penal? Siteul ăsta s-a stricat de tot! De ce crezi că îşi şterg unii conturile?!

| NOname a răspuns (pentru 愛日本):

Inc-o dată te întreb: cine "voi"? Sunt un simplu utilizator, la fel ca și tine.
Adresează toate aceste întrebări administrației site-ului, la Contact: http://www.TPU.ro/contact.
Succes.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Se sterg intrebari care au linkuri piratate( aşa a hotărat administraţia acum cateva zile) şi dacă ai răspuns la astfel de întrebari, ele se sterg cu fundiţă şi cu puncte cu tot!

| Skylerx a răspuns:

Scade pentru ca acela care a pus intrebarea si-a sters contul, sau a sters intrebarea. Se intampla la muti 'chestia' asta.

| IndescribableChild a răspuns:

Oricum fundele nu conteaza. daca e multumit de raspuns cel care a pus intrebarea mi se pare suficient.

| a1doru a răspuns:

Hai Dinamooooo!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca imi dai funda iti explic...

| MaryMarya14 a răspuns (pentru Skylerx):

Scuze, dar sunt noua si nu stiu mai nimic, ma poti ajuta? ai vrea sa fim prietene pe TPU? scuze, scuze, scuze :*:X

| Skylerx a răspuns (pentru MaryMarya14):

Esti noua? Nu am observat laughing Nu m-am uitat la galeria ta, sincer. Si da, as vrea sa fim prietene.

| Dเlє๓คTค a răspuns (pentru Skylerx):

CrazyCrazyCrazy e fata `! happy

| Skylerx a răspuns (pentru Dเlє๓คTค):

Hei. Nu cred ca NOname a facut-o baiat laughing!

| Dเlє๓คTค a răspuns (pentru Skylerx):

Tie am vrut sa îţi spun`! Nu lui NOname. Scuze laughing

| Dเlє๓คTค a răspuns (pentru Skylerx):

Pe tine am vrut sa te corectez, nu pe NOname! big grin Adica nu să te coorectez asa numai a stii si tu tongue laughing

| Skylerx a răspuns (pentru Dเlє๓คTค):

Nu-i nimic.

| Skylerx a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, sigur. Toti fac asa, numai ca sa stii tu sigura ca iti da el funda? Mai bine nu raspundeai si ramanea mai bine. Poate ca iti da funda si tu nu raspunzi... lasa-l, el zice cine merita sa dea fundele, tu nu te mai baga unde nu-ti fierbe oala! Acuma o sa-mi zici: 'Hop si tu, ca esti zgarcita ca numai tu vrei funde' sau nu stiu ce. Nu o fac pentru funde. Ci ca sa il ajut si sa te ajut si pe tine sa nu mai faci prostia asta. Mai gandeste-te, sterge raspunsul sau vezi ce faci... Sa nu te mai vad punand astfel de raspunsuri! waiting