| mihaela2808 a întrebat:

Care sunt toate gradele dupa TPU exemplu:membru junior,senior,expert TPU, am vazut ca sunt mai multe. Vreau sa mi le ziceti pe toate si cate raspunsuri, intrebari chestii din astea trebuie sa ai ca sa ajungi la ele.

Răspuns Câştigător
| Maysa a răspuns:

Membru junior: este membru începător; nu are 10 zile de vechime și 100 de răspunsuri
Mumbru senior: este membru mai avansat; are peste 10 zile de vechime și 100 de răspunsuri
Expert TPU: are peste 500 de răspunsuri, peste două luni de la înregistrare și un raport [ numărul răspunsurilor câștigatoare împărțit la numărul total de răspunsuri ], de minimum 10%; adică un răspuns din 10 să fie câștigător
Utilizatorul Anului: pentru a ajunge Userul Anului, trebuie să fii ales de către ceilalți utilizatori; adică să ai o anumită popularitate pe TPU, și să fii foarte activ
Acestea sunt toate gradele.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește aici, http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| MrAngelus a răspuns:

Junior cand ai sub o suta de intrebari si/sau sub 10 zile vechime.
Senior cand ai peste cele de mai sus.
Expert cand te aleg administratorii site-ului. Raspunsurile castigatoare trebuie sa reprezinte 10% din raspunsuri (raspunsurile trebuie sa fie de calitate)
Userul anului cand ai cele mai multe nominalizari.

Răspuns utilizator avertizat