| anonim_4396 a întrebat:

Care user este mai bun cel cu 440 de răspunsuri si 90 de rasp castigatoare sau unu cu 4236 raspunsuri cu 189 de rasp castigatoare?

10 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Păi presupun că cel care a dat mai multe răspunsuri are şi activitatea mai mare pe site, deci cel cu 4236 răspunsuri dintre care 189 sunt câştigătoare.
Succes, iubăreaţo!

| LifeFail a răspuns:

Mai contează şi calitatea răspunsurilor date, acestea trebuie să fie corecte/complete/folositoare.
Baftă!

| Cezar a răspuns:

Păi ca să ajungi aici mai bun trebuie să ai o fundă la maxim 10 întrebări.
După puncte este logic că cel cu 4236 de răspunsuri îî mai bun dar nu este suficent de bun să ajungă printre experţi.

Cel cu 90 de funde dacă continuă aşa ar putea să aibă şanse să ajungă printre experţi dar mai trebuie să răspunzi şi să câştigi fundiţe mai multe!

| TorenT a răspuns:

Parerea mea este ca cel cu cele mai multe raspunsuri castigatoare din cat mai putine raspunsuri date, pentru ca poti sa dai o gramada de raspunsuri si sa nu il ajute pe respectivul om deloc, sau poti sa dai mai putine raspunsuri dar, in schimb, sa-l ajuti pe cel care a intrebat chiar daca nu iti alege raspunsul ca si castigator. Pana la urma, scopul siteului e de a ajuta oamenii, nu de a fi incarcat cu raspunsuri inutile pentru ca unii sa aiba punctaj mai mare ca altii.

| david009 a răspuns:

Cel cu 440 de raspunsuri si 90 rasp castigatoare.

| Zangetsu a răspuns:

Cel cu 440 este mai eficient decat cel cu 4236

| naimcan a răspuns:

Primul user

| Patty99 a răspuns:

Esti prost? Sau ce naiba?

| Puffy_1082 a răspuns:

Este o intrebarea capcana?laughing.cel de'al doilea este mai bun, normal.

| maf16 a răspuns:

Cel cu 440 lol. Fundapuppy dog eyes