| KatVonB a întrebat:

De ce la profilul meu :Activitate am 24 rasp. castigatoare. iar la Punctaj am 26 (rasp. castigatoare)?big grin. >:"

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil să ai în avans 2 fundițe care ulterior vor apărea și la cele câștigătoare.
Eu am 442 de fundițe câștigătoare și la punctaj apar 452 de fundițe.
Nu pierzi niciuna cu condiția ca întrebarea la care ai luat premiul să nu fie ștearsă de pe site invocându-se nerespectarea politicii site-ului.
Pa, pa.

| Silvia a răspuns:

Ţi se parelaughing. Ai aproape 200 de răspunsuri şi 24 de răspunsuri câştigătoare...

| Woofy a răspuns:

Asta se intampla deoarece pe parcurs unele intrebari au fost stersehappy