| RAY a întrebat:

Aș dori sa îmi răspundă admin, care user a avut cele mai multe răspunsuri câștigătoare in anul 2022?

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu cred ca adminul sta pe aici ca sa raspunda.
Nu e ca la moderatorii comuni cunoscuti pe alte forumuri care se implica si in discutii cum e pe softpedia.
Si cred ca nici nu ti-ar spune, ca asa poti intreba pe mail si vezi ce zice, ca acolo raspunde daca doreste.

Nu ti-ar spune ca nu stie daca acel user doreste ca sa se afle asta la altii.
Sau poate sa intrebe pe acela si daca ala vrea, adminul sa iti spuna.

| RAY explică (pentru Mosotti):

De asta exista categoria asta

| IarsiIar a răspuns:

Intri pe profilul fiecaruia "suspectat" si vezi cate raspunsuri castigatoare are.