| anonim_4396 a întrebat:

Cine este considerat un user mai bun?
Cel care are 80 de raspunsuri cu 30 castigatoare, sau cel cu 1400 de raspunsuri si 80 castigatoare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciunul.
Trebuie să explorezi profilul fiecăruia în parte pentru a determina un asemenea lucru. Ăla cu 80 de răspunsuri totale și doar 30 câștigătoare poate să le câștige pe niște întrebări banale gen: "cine ghiceste primul nu stiu ce, are fundita!; dati-mi si mie crack pentru nu stiu ce joc/program; voi ce parere aveti despre JB?; si tot asa...", pe când ăla cu 1400 de răspunsuri(dacă are cont din aceeași perioadă cu cel cu 80 de răspunsuri) poate să fie mai util/bun site-ului pentru că s-a implicat mai des, deși, la fel, depinde ce fel de răspunsuri a dat. Răspunsuri câștigătoare pot fi răspunsuri de tot felul!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Primul, evident.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Una este să alergăm după funde și alta este să dăm răspunsuri de calitate!
Pa, pa.

| Klepto a răspuns:

Calitatea nu cantitatea.

| kattya96 a răspuns:

Cel care are 80 de raspunsuri si 30 castigatoare happy. Da fiecare e bun in felu' lui.

| Stefania_3298 a răspuns:

Primul

| Brunette13 a răspuns:

Cel cu 80 de raspunsuri si 30 castigatoare