| XDarkAngel a întrebat:

Care useri sunt mai multi: juniorii sau seniorii?

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Cei mai mulţi sunt userii juniori!

| Neimportant a răspuns:

Bună!
Cred că mai mulți sunt juniorii care nu au 100 de răspunsuri sau 10 zile de la data înregistrării.

| Lɑяisɑ a răspuns:

Bună.
Sunt mai mulţi useri juniori, deoarece unii îsi fac conturi aiurea şi nu mai intră pe ele, le lasă baltă. Unii n'au chef sa raspundă la intrebări şi tot felul.
Îi felicit pe cei care vor sa ajute diferiţi oameni in diferite momente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Juniori,deoarece TPU primește în fiecare zi noi useri, care sigur le ia măcar 3 zile să afle TOTUL despre TPU.Mai mulți sunt juniori!