| PrsRaluca a întrebat:

Cat dureaza sa-ti schimbi poza de profil? Am incarcat o poza noua ieri si nu a aparut inca. In schimb, o vad atunci cand dau click pe "Editare profil".
Edit later: se vede la intrebari, dar nu si la raspunsuri.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi că modificarea a fost făcută. Luni dimineață apare cea nou atât la întrebări cât și la răspunsuri.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Dureaza ceva timp! Ce e atata graba?

greece12
| greece12 a răspuns:

Ai rabdare pana luni,sambata si duminica,pozele de profil nu pot fi mediate.
Luni,marti,apare, o s-o vezi.
De obicei, dureaza o singura zi.

| Xlove64 a răspuns:

Asa mi s`a int si mie
Mai incarca o data poza
Si in cateva min/ore va aparea

| ღByByღ a răspuns:

Ai rabdare.Va apareawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, noi te vedem, ai rabdare ca se va actualiza. Daca nu, ma duc sa marai la Catalin sa dea click mai repede pe butoanele alea!
E tare galagie si multi oameni care beau cafea la TreeWorks aici si dau din clanta intruna in loc sa lucreze...dar timp nu are Catalin sa ma plimbe ca NOname puppy dog eyes Vreau pe NOname inapoi! crying Hawuwuuu...hauuuu